فهرست مطالب

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

مجموعه نرم افزاری آفیس از پردرآمد ترین وپرکاربردترین مجموعه های اداری و از محصولات پرطرفدار شرکت مایکروسافت و جامعه نرم افزاری است.در کنار این مجموعه مایکروسافت یک طرحی ارائه داده به نام آفیس 365 که مزیت های زیادی دارد.

آفیس 365 چیست
 
شاید بتوانیم اینگونه بیان کنیم :
یک طرح اشتراکی و بلادرنگ که بوسیله آن می توان به برنامه های دیگر آفیس و سایر خدمات مانند افزایش فضای ذخیره سازی onedrive ، تماس رایگان برای مدت کوتاه با اسکایپ وlync web conferencing و دیگر هیچ.
شاید از این توضیحات که خود مایکروسافت داده چیزی زیادی متوجه نشیم.این طرح دارای چندین اشتراک می باشد که بسته به نیاز کاربران متفاوت می باشد.برای نمونه : شخصی ، خانگی ، دانش آموزی و کسب و کار.به طور کلی با خرید یک اشتراک آفیس 365 می توان آنرا بروی هر پلتفرمی نصب کنید و در هر زمان و مکان به فایل ها و پروژه های خود دسترسی داشته باشید که واقعاً این یک مزیت شگفت انگیز است که البته شرکت های دیگری هم هستند که مدتی است از اینگونه طرح ها ارائه میدهند مانند شرکت ادوب adobe  و گوگل google و سایر.
برای خرید این مجموعه کاربردی و اشتراکی می توانید به سایت آفیس تشریف ببرید.
فضای کسب و کار امروز ایجاب می کند شرکت به این تکنولوژی و فناوری رو آورند و سرمایه گذاری خود را در این راه و جهش اصلاح کنند.
 
آفیس 365 چیست
 
 

1 دیدگاه دربارهٔ «آفیس 365 چیست»

  1. سلام من داشتم با لب تاپ فیلم میدیدم استپ کردم برگشتم دستگاه روشن نمیشه سه تا چراغ داره لامپ و باطری و قفل الان لامپ روشن مونده شارژر هم وصل میکنم باطری روشن میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

روش های تماس با امداد رایانه

آخرین نوشته ها

دسته بندی نوشته ها