امداد رایانه کمک کامپیوتر پاسخگویی آنلاین شبکه

 1. خانه
 2. خدمات امداد رایانه
 3. امداد رایانه کمک کامپیوتر پاسخگویی آنلاین شبکه

هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

رایانه کمک
به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 9 میانگین: 4.6]

امداد رایانه کمک کامپیوتر موبایل کمک

اگر در جست و جوی مرکزی برای پرسیدن سوالات کامپیوتری خود هستید می توانید رو کمک و راهنمایی همکاران ما  در رایانه کمک بگیرید. این مرکز یک مرکز شبانه روزی است که در حوزه آی تی فعالیت می کند و 24 ساعته آماده خدمت و کمک در همین حوزه هستند. در صورتی که مشکلاتی در زمینه نرم افزارهای کامپیوتری برای شما به وجود آمده است می توانید حل آن را به امداد رایانه کمک تلفنی و آنلاین ما بسپارید. شما می توانید از طریق تماس با شرکت و اتصال به همکاران ما از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

جهت تماس با شرکت با شماره 9099070545 از سراسر کشور تماس بگیرید.

 

از جمله ایراداتی که در مرکز امداد رایانه کمک تلفنی و آنلاین مورد بررسی قرار گرفته و مشاوره داده می شود مشکلات مرتبط با ویندوز می باشد. در هنگام استفاده از ویندوز مشکلات متفاوتی ممکن است شما با آن ها مواجه شوید که در زیر به آنها اشاره می گردد:

یکی از مشکلات ویندو که ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد مشکل پایین آمدن سرعت ویندوز است. برای حل این مشکل راه حل های متفاوتی ارائه می شود. یکی از مهم ترین این راه حل ها ورود به قسمت استارت آپ ویندوز بوده و حذف برنامه هایی است که با بالا آمدن ویندوز به صورت اتوماتیک اجرا می گردد. اجرای این برنامه ها همگان بالا آمدن ویندوز موجب می شود از سخت افزار سیستم شما بیش از اندازه استفاده گردد و در نتیجه سرعت سیستم شما پایین بیاید.

جهت تماس با شرکت با شماره 9092305460 از تهران و شماره 9099070545 از سراسر کشور تماس بگیرید.

برای مشکلات کامپیوتری خود با بخش رایانه کمک مرکز امداد رایانه تماس بگیرید.

برای مطرح نمودن سوالات موبایلی خود با موبایل کمک تماس بگیرید.

حل مشکل ویروسی شدن سیستم در امداد رایانه کمک کامپیوتر 

از دیگر مشکلات رایانه ای که در مورد رایانه به کمک احتیاج دارید حل مشکل ویروسی شدن سیستم است.رایانه کمک بخش پاسخگویی تلفنی شرکت امداد رایانه می باشد.  در این صورت موجب می شود که تمام آیکن ها در کامپیوتر شما به یک شکل دربیاید. یک راه حل بسیار ساده در این مورد وجود دارد و آن هم ساختن یک اکانت جدید برای ویندوز است. با ساختن یک اکانت جدید برای ویندوز تمام تنظیمات یوزر اکانت جدید از صفر می باشد و این کاملا مشکل به وجود آمده را حل می کند.

حل مشکلات شبکه در امداد رایانه کمک کامپیوتر

از جمله سوالات و مشکلات رایانه ای که کمک رسانی در این مرکز انجام می گیرد مشکلات مرتبط با شبکه می باشد.یکی از بخش های پشتبانی رایانه کمک آنلاین به مشکلات شبکه می باشد. استفاده از شبکه امروزه بسیار گسترده شده است و در تمام دفاتر کاری که از چند کامپیوتر استفاده می کنند استفاده از شبکه ناگزیر می باشد. از جمله شبکه های رایانه ای که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شبکه های کلاینت کلاینت یا همان workgroup  است. اگر مشکلی در زمینه شیرینگ اطلاعات در شبکه و یا شیر کردن پرینتر تحت شبکه دارید می توانید از کمک رایانه ای این شرکت استفاده کنید. بنابراین همکاران هم به صورت ریموت و هم به صورت تلفنی قادر به حل کردن مشکل شما هستند.

رایانه کمکحل مشکل پرینتر در انواع ویندوزها از جمله ویندوز 10

یکی دیگر از مشکلات کامپیوتری می توان به مشکلات پرینتر در ویندوز 10 اشاره کرد. از آنجایی که یکی از رایج ترین تجهیزات جانبی کامپیوتر در ادارات و منازل، پرینترها هستند، ممکن است پس از ارتقا سیستم عامل با مشکلات مختلفی مواجه شوید. در صورت هر گونه مشکل در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در مرکز رایانه کمک در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن مشکلات مرتبط با پرینتر  و نحوه نصب پرینتر را به شما آموزش دهند.

ریکاوری اطلاعات در امداد رایانه کمک کامپیوتر

یکی دیگر از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری از جمله پاک شدن اطلاعات هارد سیستم که امروزه می تواند به یکی از دغدغه های بسیاری از کاربران تبدیل شده باشد. بنابراین اشخاصی که  دارای صاحب مشاغل هستند می تواند  مشکلات بسیاری در این زمینه برای آن ها پیش آید. در صورت هر گونه مشکل در این زمینه کارشناسان  رایانه کمک فنی می توانند با کانکت از راه دور اطلاعات از دست رفته شما را بازیابی نمایند. این کار از طریق نرم افزارهای مختلفی صورت می گیرد.

رفع مشکل نصب نشدن درایورها در ویندوز

چنان چه برای نصب یک درایور یا درایورها در سیستم ویندوز خود به نتیجه ای نرسیدید، کارشناسان ما راه حل هایی را در جهت رفع این مشکل مطرح می کنند که با به کارگیری آن ها قادر هستید نصب درایور را در ویندوز انجام دهید.

حل مشکل هنگ کردن کامپیوتر در پشتیبان رایانه کمک تلفنی رایانه

یکی از مهم ترین ایرادات کامپیوترها هنگ کردن سیستم شما است. برای رفع این مشکل ابتدا نیاز به شناسایی ایراد کامپیوتر مخصوصا ایرادی که موجب هنگ کردن آن می شود، است. دلایل بسیاری می تواند موجب هنگ کردن کامپیوتر شما گردد، برای شناسایی ایراد کامپیوتر نیازمند بررسی این علل و دلایل هستند. از جمله دلایلی که موجب هنگ کردن کامپیوتر می گردد می توان به مشکلات هارد دیسک، تداخل سخت افزاری، ویروسی شدن، داغ کردن بیش از حد کامپیوتر اشاره کرد. بنابراین برخی از این دلایل سخت افزاری و برخی دیگر نرم افزاری هستند.

حل مشکل بوت نشدن کامپیوتر در امداد رایانه کمک تلفنی

یکی دیگر از ایرادات متداول کامپیوتری بوت نشدن کامپیوتر است. در بسیاری از مواقع زمانی که می خواهند سیستم خود را راه اندازی نمایند با این ایراد  مواجه می شوند که سیستم  راه اندازی نمی شود و دچار ایراد شده است. گاهی اوقات ممکن است به علت های سخت افزاری مانند ایراد هارد و یا مادربرد، موجب بوت نشدن کامپیوتر شود. ولی برخی اوقات علت بوت نشدن کامپیوتر مرتبط با علل نرم افزاری و سیستم عامل کامپیوتر است، که برای شناسایی ایراد کامپیوتر باید به بررسی عوامل نرم افزاری و سخت افزاری بپردازید. مشکلاتی که در هارد دیسک، پردازنده، رم، کارت گرافیک به وجود می آید، می تواند دلیل سخت افزاری بوت نشدن سیستم شما باشد.

رایانه کمکخاموش شدن ناگهانی کامپیوتر

از دیگر ایرادات رایانه ای که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر است. در این صورت ممکن است ایرادات بسیاری را برای شما به وجود آورد. خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر می تواند یکی از مشکلاتی باشد که به علت های مختلفی رخ دهد. برخی از این دلایل مانند از بین رفتن خاصیت انتقال حرارت خمیر سیلیکون روی پردازنده، کثیف شدن فن و داغ شدن بیش از حد کامپیوتر، مشکلات سخت افزاری، ایراد در منبع تغذیه، ویروسی شدن کامپیوتر می توان موجب به وجود آمدن مشکل خاموش شدن ناگهانی سیستم شود. برای شناسایی ایراد سیستم مرتبط با خاموش شدن ناگهانی سیستم باید ابتدا دلایل ایجاد کننده مشکل را شناسایی و سپس برحسب آن مشکل را رفع کرد.همکاران ما در امداد رایانه کمک تلفنی مشکلات رایانه ای می تواندد مشکل خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر را رفع کنند

تصویر ندادن مانیتور

یکی دیگر از ایراداتی رایانه ای که در رایانه کمک  مورد بررسی قرار می گیرد و برای حل آن مشاوره داده می شود، ایراد تصویر ندادن مانتیتور است. بنابراین دلایل مختلفی برای عدم ارائه تصویر در مانیتور وجود دارد. مانیتور و کارکرد آن به وضعیت قطعات بسیاری بستگی دارد از جمله خرابی پاور، مشکلات مادربرد، از کار افتادن CPU یا معیوب شدن این قطعه، کار نکردن رم و خرابی کارت گرافیک می توان از دلایل اصلی روشن نشدن مانیتور باشد. در این صورت کارشناسان ما در صورت  نیاز در محل حضور پیدا می کنند و مشکلات سخت افزاری سیستم شما را برطرف می کنند.

چگونه می توانم با شماره تلفن رایانه کمک تماس بگریم؟

خدمات رایانه کمک ارزان بوده و بصورت تلفنی می باشد و شما عزیزان می توانید با شماره 9099070545 از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید و از خدمات ما بصورت شبانه روزی بهرمند شوید.

امداد رایانه کمک آیا بصورت حضوری نیز فعالیت دارد؟

بله، ما با داشتن مجموعه ای 15 نفره در جهت رفع مشکلات رایانه ای بصورت حضوری نیز فعالیت داریم و شما عزیزان می توانید از امداد رایانه درخواست اعزام کارشناس کنید.

نحوه تماس با کمک رایانه از طریق موبایل چگونه می باشد؟

باید بدانید که در صورتی که تلفن ثابت در دسترس ندارید، می توانید با خرید بسته مکالمه حتی از طریق تلفن همراه با کارشناسان رایانه کمک ارتباط برقرار نمایید و به خوبی راهنمایی شوید.

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

38 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام.
  من گوشیمو ۳ ماهه خریدم.ردمی نوت ۹ اس هستش.چندوقته که احساس میکنم باتریش زود خالی میشه و اُفت کرده.
  چیکار کنم این مشکل حل بشه؟

  پاسخ
 • عبدالعظیم
  12 اسفند 1399 11:11 ق.ظ

  سلام
  من کیبرد کامپیوترم رو با اسپری پاک کردن قطعات پاک کردم
  الان بعضی دکمه ها کار نمیکنن و دکمه پنجره هم گاهی اوقات در حالت فعال هست.
  یعنی دکمه های دیگه رو که فشار میدم میانبر ها عمل میکنند.
  چکار باید انجام بدهم؟

  پاسخ
 • منم تازه ویندوز ۸ نصب کردم . ندل کامپیوترم r4670_md1g هستش . کارت گرافیگ گم کردم هر چی تو گوگل می گردم پیدا نمی کنم . لطفا اگه کسی می دونه بگه 🙏🙏

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  من یک نرم افزار نصب کردم ، که نیاز به اینترنت اکسپلور 11داشت ، اکسپلور من. 8 هست برای همین اینترنت اکسپلور 11 رو دانلود کردم ، اما پیغام میاد که اول باید اینترنت اکسپلور اپدیت بشه ، و بعد فایل نصب بشه ، وقتی می خوام ابدیت کنم ، خطای 80072EFE میاد ، تنظیمات ساعت کامپیوتر رو هم چک کردم درست بود ، فایروال انتی ویروس رو هم یک بار خاموش کردم ، اما فایده این نداشت ،و البته فایر وال خود کامپیوتر خاموش نمیشه ، بغل گزینه ی خاموش روشن فایر وال یک علامت امنیتی اومده ، و گزینه رو غیر فعال کرده ، اگه میشه بگین چطور اکسپلور رو اپدیت کنم ، در ضمن ویندز من 7 هست ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

  پاسخ
 • سلام من روی رایانم تازه ویندوز ۸ نصب کردم . اونوقت کارت گرافیک رو گم کردم میدونید برای کامپیوتر مدل r4670_md1g باید از کجا گوگل دانلود کنم ؟

  پاسخ
  • سلام مشکلت حل شده ؟
   آگه مشکلت حل شده به منم بگو چون منم تازه ویندوز ۸ نصب کردم و مدل کامپیوترمم مثل ماله توعه

   پاسخ
  • سلام منم مشکل تو رو دارم ویندوز ۸ نصب کردم کارت گرافیگشو گم کردم مدل کامپیوترمم R4670_Md1g هستش. اگه مشکلت حل شده به منم بگو

   پاسخ
 • سلام من اکانتم رو سرچ میکنم در اینستاگرام هستش ولی ریست پسورد نمیده بهم میزنه no user found
  مشکل کجاست ؟

  پاسخ
 • سلام
  من یک الگوی مصرف برق برای سیستمم ایجاد کردم، حالا میخوام حذفش کنم، چطور باید این کار رو انجام بدم؟؟
  ممنون

  پاسخ
 • سلام . من اکانت ادمیناستاتور خود رو از قسمت کامپیتور منیجمنت خاموش کردم و فقط یه اکانت دارم که اونم در حالت ادمین نیست . الان میخام اکانت ادمیناستور خود رو فعال کنم ولی این ارور رو میده :error the following error occurred while attempting to save properties for user administrator .
  حتی نمیتونم command prompt خودم را به صورت ادمین اجرا کنم تا این مشکل رو حل کنم . کلا هرچیزی که به اجازه ادمین نیاز داره در کامپیتورم اجرا نمیشه .
  لطفا کمک کنین

  پاسخ
 • با سلام باتری گوشی بنده ۳۰۰۰ است آیا میتوانم آنرا به ۴۰۰۰ ارتقا بدم یا تعویض کنم ظاهر برای من مهم نیست اگر میشود بگید و چطوری
  با تشکر

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من رمز کامپیوترم رو عوض کردم یعد یادم رفت چیکار کنم؟

  پاسخ
 • چرا دی حال بازی کردن یهو میپره بیرون از بازی کمک کنید لطفا

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:19 ب.ظ

   ممکنه مشکل از پایین بودن مشخصات سخت افزاری کامپیوترتون باشه

   پاسخ
  • مهدی سلیمانی نژاد
   27 مرداد 1400 11:36 ق.ظ

   سلام من میکروفون بازی خریدم نمیدونم چطوری وصلش کنم به کامپیوتر ویندوزم 10 صدا میاد اما صدای من نمیره

   پاسخ
 • سلام من اینتذنتم وصله ولی سایت ها رو باز نمبکنه!!!!

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:20 ب.ظ

   احتمالا پروکسی ران شده رو سیستمتون و باشد برید تنظیمات پروکسی مرورگر رو چک کنید.

   پاسخ
 • با سلام
  اگر ویندوز قسمت device manager , msconfig , paint
  این ها رو نمیاره و ارور 0*00000000 میده باید چیکار کرد؟
  2. در مرور گرا مشکلی که به وجود اومده بود این بود که یه سری تبلیغات میاورد که قبلا اینطوری نبود و این تبلیغاتو تو همه سایتا میاره ،وروسی شده یعنی؟
  ممنون

  پاسخ
 • برای ریختن مکینتاش کنار ویندوز چه کاری باید انجام بشه؟

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:23 ب.ظ

   این کار فقط از طریق نرم افزار vmware قابل انجام هست

   پاسخ
   • من یک مشکل دارم من ویندوز م 32 بیت و 1 گیگ رم
    خیلی دوست دارم که 64 بیت باشم
    لطفا مهندسین کمک کنید من خیلی ویندوز 10 64 بیت دوست دارم ایا میتونم نصب کنم؟ لطفا کمک

    پاسخ
  • سلام خسته نباشید
   من دیروز داشتم ویندوز رو عوض میکردم که وقتی دکمه f12رو برای بوت کردن زدم روی همین صفحه موند و هنگ کرد هر کاریم میکنم نمیره لطفااا بگید چیکار کنیم.

   پاسخ
   • سلام و عرض ادب؛ چه صفحه ای؟؟؟؟
    درصورت نیاز به راهنمایی تصویری با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن مندرج در سابت تماس بگیرید.

    پاسخ
 • سلام خدمات تعمیر گرافیک لپ تاپ دارید؟ و اینکه گرافیک لپ تاپ قابل ارتقاء هست؟

  پاسخ
 • محمد دردایی
  19 آبان 1397 1:30 ب.ظ

  با سلام. اگر سی دی رایتر لپ تاپ مشکل داشته باشه قابل تعمیر هست یا اینکه باید حتما تعویض شود. الان مشکلش اینه که سی دی رو میخونه ولی دی وی دی رو نه

  پاسخ
 • حسین نوروزی
  19 آبان 1397 1:10 ب.ظ

  سلام یه مشکل کامپیوتری داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. کامپیوتری من بعد از روشن شدن سمت چپ بالای صفحه شروع میکنه به چشمک زدن و ویندوز بالا نمیاد

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:28 ب.ظ

   احتمالا شما مشکل با بوت شدن ویندوز دارید که باید به تنظیمات بایوس برید و بوت رو روی هارد دیسک قرار بدید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Easysoftonic