بسته مکالمه اعتباری طلایی امداد رایانه

اطلاعات محصول

نوع تماس

تلفنی یا ریموت

مدت تماس

حداکثر 60 دقیقه

زمان تماس

از ساعت 8 صبح لغایت 23

ریال1,550,000

ویژگی های بسته مکالمه اعتباری نقره ای

این بسته مکالمه برای افرادی که میخواهند از طریق موبایل با کارشناسان ما در تماس باشند و یا دسترسی به تلفن ثابت ندارند مناسب است. با خرید این بسته میتوانید به مدت حداکثر 60 دقیقه با کارشناسان ما مکالمه داشته باشید. تماس با کارشناسان میتواند از ساعت 8 صبح لغایت 23 انجام گیرد. همچنین اگر مدت این بسته برای شما کافی نبود میتوانید مکالمه را انجام داده و پس از آن اقدام به خرید بسته اضافه نمایید.

دریافت پشتیبانی ریموت با این بسته امکان پذیر است؟

با خرید بسته اعتباری طلائی شما میتوانید خدمات مورد نیاز خود را هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق ریموت دسکتاپ دریافت کنید و محدودیتی در این زمینه ندارید. تنها محدودیت موجود زمان بسته است که در هر حالت همان 60 دقیقه میباشد.

بسته مکالمه اعتباری چیست؟

تماس با شماره تماس امداد رایانه که جزو خطوط خدماتی میباشد، تنها از طریق تلفن ثابت امکان پذیر است. در این بین افراد زیادی هستند که دسترسی به تلفن ثابت ندارند و در اصل امکان تماس آنها با امداد رایانه فراهم نمیباشد. بسته های مکالمه اعتباری برای این افراد در نظر گرفته شده است. با خرید بسته های اعتباری مکالمه میتوانید با تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مزایای بسته مکالمه اعتباری چیست؟

همانطور که میدانید در صورتی که از تلفن ثابت با امداد رایانه تماس حاصل نمایید، هزینه تماس و خدمات ارائه شده بر روی قبض تلفن اعمال میشود. بسته های اعتباری امداد رایانه مناسب افرادی است که دسترسی به تلفن ثابت ندارند یا نمیخواهند که هزینه خدمات بر روی قبض تلفن آنها اعمال شود. به غیر از این موارد بزرگترین مزیت بسته های مکالمه اعتباری هزینه پایین تر آنها نسبت به تماس با خطوط خدماتی است.

مدت تماس چگونه محاسبه میشود؟

کارشناسان پاسخگوی امداد رایانه دارای نرم افزارهای خاصی بر روی تلفن همراه خود هستند که محاسبه زمان تماس به صورت دقیق را انجام میدهد. پس از خرید بسته اعتباری یک کد بسته به شما اعلام میگردد که مدت تماس شما بر روی آن کد شارژ گردیده و به این صورت محاسبه میگردد. ضمن اینکه تمامی بسته های اعتباری دارای 3 دقیقه شارژ اضافه برای معطلی های احتمالی میباشند.

در صورتی که زمان تماس کمتر از بسته اعتباری خریداری شده باشد

در این صورت بازگشت هزینه باقیمانده امکان پذیر نمیباشد اما شما میتوانید از باقیمانده مدت زمانی تماس خود، با استفاده از کد اعلام شده در زمان دیگری استفاده نمایید.

نوع تماس

تلفنی یا ریموت

مدت تماس

حداکثر 60 دقیقه

زمان تماس

از ساعت 8 صبح لغایت 23