هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

چگونه تکنولوژی تلفن همراه تأثیر زنجیره ای مواد غذایی و آشامیدنی تامین؟
تکنولوژی تلفن همراه است مثبت موثر بر کسب و کار در سراسر جهان، اجازه می دهد برای زمان واقعی انتقال داده ها، همکاری فوری، و توانایی برای دسترسی به معیارهای کلیدی کسب و کار از هر جایی. با برنامه های کاربردی زنجیره تامین تلفن همراه، صاحبان کسب و کار در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی دارند بینش بیشتری را به گردش کار روزمره خود – دسترسی به داده ها در پرواز، آنها را قادر به تصمیم گیری بهتر سریع تر است. اجازه دهید یک نگاه فقط فن آوری تلفن همراه است که به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی پا.
آیفون
زمان واقعی مدیریت داده ها
اطلاعات در زمان واقعی به معنی بدون ورود تکراری داده ها، عملکرد بهتر، و افزایش بهره وری است. توانایی برقراری ارتباط اطلاعات بلافاصله، از طریق برنامه های کاربردی زنجیره تامین تلفن همراه، اجازه می دهد تا کارکنان برای ساده سازی فرآیندها و گرفتن مسائل قبل از آنها تشدید می شود. با این برنامه، اطلاعات دیگر به جمع آوری می شود و پراکنده نقاط منحصر به فرد از تماس این آزادی دسترسی به اطلاعات اجازه می دهد تا برای بار سریعتر واکنش، مدیریت بهتر، و یک زنجیره تامین کارآمد تر.
دسترسی از هر نقطه
“دسترسی از هر نقطه سه کلمات کمی است که می تواند یک کسب و کار را متحول می باشد. مدیریت تلفن همراه کمک می کند تا اعضای هیات افزایش بهره وری، و آنها را فراهم می کند با کنترل از راه دور بیش از فعالیت های. با نرم افزار موثر زنجیره تامین تلفن همراه، صاحبان کسب و کار و کارکنان می توانید در مورد بدون از دست دادن بینایی از معیارهای کلیدی است. این اجازه می دهد تا مدیران کسب و کار به نگه داشتن چشم در عرضه و تقاضا، و تصمیم گیری برای حفظ تعادل بین نیازهای مصرف کننده و ظرفیت تولید را.
کارگران توانمند
مدیریت تلفن همراه کمک می کند تا اعضای هیات افزایش بهره وری و آنها اجازه می دهد تا کنترل از راه دور بیش از فعالیت های مهم، که آیا آنها در محل و یا خاموش. با استفاده از اطلاعات که می تواند توسط هر فردی در سراسر زنجیره عرضه تلفن همراه دیده، هر عضو هیات است که توانایی به ایجاد تنظیمات، انتشار داده ها، و پاسخ به شرایط در حال تغییر. این سبب به طور کامل از این تیم، طول می کشد و تعهد کردن افراد منحصر به فرد به اطمینان حاصل شود که بهره وری کلی نگهداری می شود. با دسترسی به این برنامه های کاربردی از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها، کارگران قادر به مدیریت، سازماندهی، و ارتباط داده در حالی که آنها بر روی بروید.
هزینه اثربخشی
موبایل نرم افزار زنجیره تامین اجازه می دهد تا برای دید بهتر از کل فرآیند تولید، ارائه بهره وری بهتر و کنترل موجودی، تحویل، و ردیابی. توانایی ردیابی محصول از پردازش به مشتری تحویل اجازه می دهد تا کسب و کار به ساده گردش کار و اطمینان از حداکثر کنترل بر هزینه ها. با توانایی ارائه خدمات قابل اطمینان تر، ارتباط برقرار داده های ردیابی به مصرف کننده، و جمع آوری امضاء الکترونیکی و تصاویر دیجیتال، بسیاری از این اطلاعات را با عرضه کننده کالا به مصرف کننده می تواند بی دردسر و به طور خودکار ابلاغ شده است.

در صورتیکه هرگونه مشکل موبایل دارید با موبایل کمک تماس بگیرید

در صورتیکه هرگونه مشکل کامپیوتری دارید با رایانه کمک تماس بگیرید
انطباق بهتر
پذیرش یک جنبه مهم از مواد غذایی و آشامیدنی تامین زنجیره ای سالم است. برنامه های تلفن همراه می تواند کمک به مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار بررسی انطباق با بهترین شیوه، مقررات، و استاندارد می باشند. با توانایی برای حفظ ارتباط با رانندگان و تحویل مانیتور، انطباق و استانداردهای ایمنی می تواند مورد بررسی. داده بتن ارائه شده توسط تلفن همراه نرم افزار زنجیره تامین اجازه می دهد تا به راحتی انطباق اثبات شده و تحویل به هر دو نهادهای نظارتی و عموم مردم.
برنامه های کاربردی نرم افزار اجازه می دهد مواد غذایی و آشامیدنی توزیع کنندگان به نگه داشتن چشم و نزدیک در کل از کسب و کار خود، از هر مکان. این کمک می کند تا مدیریت تلفن همراه اعضای هیات افزایش بهره وری، و آنها را اجازه می دهد تا کنترل از راه دور بیش از فعالیت های. شفافیت و خودکار کنترل و توازن کمک به افزایش انطباق؛ ارتباط خودکار و ردیابی قابل اعتماد افزایش اثربخشی هزینه در سراسر زنجیره عرضه کمک می کند. دسترسی به داده ها از هر نقطه سبب کارگران اجازه می دهد آنها به تصمیم گیری آگاهانه؛ و داده های زمان واقعی همه کارکنان را نگه می دارد تا به سرعت در هر جنبه ای از زنجیره عرضه، از تولید اولیه تمام راه را به تحویل نهایی.
مشکلات رایانه ای
سوالات رایانه ای
پاسخگویی به سوالات رایانه ای 

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

فهرست