هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

پشتیبان رایانه – فناوری اطلاعات چیست؟
به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

فناوری اطلاعات چیست؟

فن آوری اطلاعات مدت توسط هاروارد بیزنس ریویو به منظور ایجاد تمایز بین ماشین هدف ساخته شده طراحی شده برای انجام یک دامنه محدودی از توابع و ماشین آلات محاسبات همه منظوره است که می تواند برای انجام وظایف مختلف برنامه ریزی ابداع شد. به عنوان صنعت فناوری تکامل یافته از اواسط قرن 20، آن را احاطه ترانزیستورها و مدارهای مجتمع – قابلیت محاسبات پیشرفته در حالی که هزینه دستگاه و مصرف انرژی کاهش یافت پایین تر، یک چرخه است که امروز ادامه می یابد که فن آوری های جدید پدیدار شود.
نرم افزار و سخت افزار IT

این شامل چندین لایه از تجهیزات فیزیکی (سخت افزار)، مجازی سازی و مدیریت و یا ابزار اتوماسیون، سیستم عامل و برنامه های کاربردی (نرم افزار) مورد استفاده برای انجام توابع ضروری است. دستگاه های کاربران، لوازم جانبی و نرم افزار، مانند لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند و یا حتی تجهیزات ضبط، را می توان در حوزه IT گنجانده شده است. همچنین می تواند به معماری، روش ها و مقررات حاکم بر استفاده و ذخیره سازی داده مراجعه کنید.
برنامه های کاربردی کسب و کار عبارتند پایگاه داده ها مانند SQL سرور، سیستم های معاملاتی مانند زمان واقعی ثبت سفارش، سرورهای ایمیل مانند اوراق بهادار، سرورهای وب مثل آپاچی، مدیریت ارتباط با مشتری و سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی. این برنامه اجرای دستورالعمل برنامه ریزی برای دستکاری، تحکیم، پراکنده و یا در غیر این صورت تحت تاثیر قرار داده برای یک هدف کسب و کار.
سرورهای رایانه اجرای برنامه های کاربردی کسب و کار. سرور با کاربران مشتری و سرور های دیگر در سراسر یک یا چند شبکه کسب و کار در تعامل است. ذخیره سازی هر نوع تکنولوژی است که دارای اطلاعات به عنوان داده است. اطلاعات می توانید هر شکلی از جمله داده های فایل، چند رسانه ای، داده های تلفن و اطلاعات وب سایت، اطلاعات از سنسورهای یا فرمت های آینده را. Storage شامل حافظه فرار دسترسی تصادفی (RAM) و همچنین نوار غیر فرار، هارد دیسک و درایوهای فلش حالت جامد.
معماری آن تکامل یافته اند که شامل مجازی سازی و محاسبات ابری، که در آن منابع فیزیکی انتزاع و مخلوط در پیکربندی های مختلف برای دیدار با الزامات برنامه. ابرهای ممکن است در سراسر نقاط توزیع و مشترک با دیگر کاربران آن، و یا موجود در مرکز داده شرکت، و یا ترکیبی از هر دو استقرار.
توابع آموزش IT و کار
یک تیم از مدیران و دیگر کارکنان فنی استقرار و مدیریت زیرساخت های فناوری کمپانی و دارایی. تیم IT در طیف گسترده ای از اطلاعات تخصصی و مهارت های فن آوری و دانش را به حمایت از تجهیزات، برنامه ها و فعالیت های وابسته است. پیمانکاران شخص ثالث و IT پرسنل پشتیبانی فروشنده تقویت تیم IT.
PRO +
محتوا
یافتن PRO بیشتر + محتوا و دیگر تنها عضو ارائه می دهد، در اینجا.
E-فصل
طرح برای آماده سازی زیرساخت های لازم برای داده های بزرگ و اینترنت اشیا
E-کتاب
در انتخاب سخت افزار IT، انتخاب اول یک فروشنده و یا بسیاری است
E-زین
2016 MI جوایز ضربه
حرفه فن آوری اطلاعات بسیار متنوع است: کارگران IT می تواند در زمینه های مانند توسعه نرم افزار، نرم افزار مدیریت، سخت افزار تخصص – پشتیبانی از دسکتاپ، سرور و یا مدیر ذخیره سازی – و معماری شبکه می باشد. بسیاری از کسب و دنبال متخصصان فناوری با مجموعه مهارت مخلوط و یا با هم تداخل دارند.
مشاغل IT مشترک:
افسر ارشد اطلاعات: این فرد مسئول آن و سیستم های کامپیوتری که اهداف سازمانی حمایت است.
افسر ارشد فناوری: این فرد مجموعه تمام اهداف تکنولوژی و سیاست در سازمان است.
مدیر فناوری اطلاعات: این فرد مسئول برای عملکرد تمام از ابزارهای فناوری کسب و کار و فرآیندهای است. این نقش معمولا آن را بدهید و یا از آن رهبر نامیده می شود.
مدیر سیستم: این شخص پیکربندی، مدیریت، پشتیبانی و رفع اشکال یک محیط محاسباتی چند کاربر. در یک شرکت، این نقش را می توان با تکنولوژی تقسیم، نیاز به یک مدیر یا تیم اختصاص داده شده به سرور، دسکتاپ، شبکه، مجازی سازی و یا سایر اجزاء.
مارگارت از خواب بیدار شدن می پرسد:
آنچه که در حال تغییر امروز در مورد نقش فن آوری اطلاعات
6 پاسخ
تاریخ بحث
مدیر برنامه: مراکز نقش این فرد در تأمین و مدیریت یک برنامه کسب و کار با ارزش بالا، مانند اوراق بهادار.
توسعه: این شخص یا تیم می نویسد، به روز رسانی و آزمون کد برای برنامه های رسیدن به اهداف کسب و کار در داخل و یا رو به مشتریان.
معمار: این شخص به بررسی و تغییرات آن توابع برای بهترین پشتیبانی کسب و کار.

پشتیبان رایانه

مشکلات رایانه ای
سوالات رایانه ای
پاسخگویی به سوالات رایانه ای 

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست