در این قسمت شما می توانید سوالات و مشکلات مربوط به موبایل را پیگیری و سوال کنید. مشکلات موبایل به دو گروه نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم بندی می شود. از دیدگاه دیگر میتوان مشکلا موبایل را به دو گروه مشکلات گوشی های اپل و مشکلات گوشیهای اندروید تقسیم بندی نمود. در زیرد به تعدادی از مشکلاتی که در این قسمت مورد بررسی قرار میگیرد اشاره می شود:

شما در موبایل کمک آنلاین می توانید مشکلاتی مربوط به گوشیهای اندروید از جمله تنظیمات گوشیهای اندروید-نصب بازی و برنامه روی گوشیهای اندروید –  مشکل هنگ کردن گوشیهای اندروید-ریست نمودن گوشیها و مابقی مشکلات را ازهمکاران ما بپرسید

همچنین شما در قسمت موبایل کمک اپل می توانید کلیه مشکلات گوشیهای اپل و آیفون را در مورد اپل آی دی- فراموش کردن اپل آی دی- مشکلات تنظیمات گوشیهای اپل و آیفون را از ما بپرسید.

در موبایل کمک شما می توایند مشکلات شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام را پی گیری کنید و در صورتیکه مشکل شما حل نشد از همکاران با با تماس با شماره موبایل کمک راهنمایی بگیرید. مشکلات اینستاگرام از جمله ساخت اکانت اینستاگرام-فراموشی پسورد اینستاگرام-ریکاوری اینستاگرام-بازیابی صفحه اینستاگرام-و مشکلات اینستاگرام هک شده را از ما بپرسید. همچنین در مورد پیام رسان تلگرام نیز می توانید از همکاران ما کمک بگیرید و برای ساخت گروه تلگرام-ساخت کانال تلگرام و مابقی مشکلات تلگرام از ما کمک بگیرید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست