هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

موبایل کمک-مشکلات موبایل-اپل آیفون
به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

برای سوالات و مشکلات خود در زمینه موبایل از ما کمک بگیرید

این مقاله در مورد موبایل کمک معرفی مرکز پاسخگویی به سوالات موبایل می باشد. در این مرکز به کلیه سوالات درباره گوشی های اپل – گوشی های اندروید – و آیفون کار پاسخگویی صورت میگیرد.هرگونه مشکل و سوال در زمینه سوالات سخت افزاری و نرم افزاری را می توانید از همکاران ما بپرسید.

تماس مشاوره در حوزه موبایل: 545 0 907 909

گوشی های هوشمند دارای تنظیمات تخصصی و حرفه ای زیادی می باشد.که قطعا برای شما هم پیش آمده که هنگام استفاده از تلفن همراه خود با مشکل مواجه شوید و جویای حل این مشکل باشید. مشکلات موبوط به موبایل ممکن است از سیستم عامل اندرویدی و یا تنظیمات مربوط به گوشی همراه شما باشد و همچنین این مشکلات ممکن است از ویروسهاس موجود در گوشی همراه شما باشد.یکی از روش هایی که اکثر کارشناسان موبایل کمک به شما برای حل این مشکلات پیشنهاد می دهند ریست فکتوری می باشد که در واقع معمولا این روش باید به عنوان آخرین روش حل مشکل به شما پیشنهاد گردد. در این مرکز کلیه مشکلات در زمینه مشکلات گوشی اپل و گوشی های موبایل اندروید پاسخگویی می گردد.
همچنین اگر مشکلی در زمینه مشکلات سخت افزاری برای گوشی شما پیش آمده است نیز می توانید از همکاران ما در زمینه موبایل کمک بگیرید.

خدمات موبایل کمک در حوزه شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از مشکلات رایج موبایل که معمولا مشترکین نیاز به کمک دارند شبکه های اجتماعی می باشد. امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ جزء جدانشدی از زندگی اکثر افراد شده و بر همین اسام سوالات و مشکلات خاصی نیز هنگام استفاده از این شبکه ها ممکن است به وجود بیاید که شما می توانید از کارشناسان مربوطه به این مورد متصل شده و از آنها سوالات خود را بپرسید.موبایل کمک شبکه های اجتماعی در این مورد به شما راهنمایی میدهد

خدمات بک آپ گیری موبایل کمک

از جمله مواردی که در استفاده از تلفن همراه بسیار مهم و قابل توجه می باشد امکان بک آپ گیری از اطلاعات می باشد که در صورتیکه شما آموزش لازم در این مورد را ندیده باشید احتمال از دست دادن اطلاعات شخصی که در موبایل خود ذخیره کرده اید بسیار زیاد می باشد. بک آپ گیری روش های مختلفی دارد که یکی از بهترین روش های بک آپ گیری استفاده از جیمیل داخل گوشی موبایل می باشد که این روش توسط کارشناسان موبایل کمک به شما آموزش داده می شود شما به محض اینکه جیمیل خود را به گوشی موبایل خود معرفی می کنید ویزاردی برای اینکه اگر تمایل داشته باشید و از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید باز می شود که شما می توانید شماره های ذخیره شده در گوشی خود و همچنین اس ام های خود را در جیمیل خود ذخیره کنید. برای بک آپ گیری از اطلاعات و دیتاهای داخل موبایل خود از جمله فیلم های شخصی آهنگ ها و… میتوانید با اتصال گوشی خود به کامپیوتر و حتی بدون نرم افزار اطلاعات خود را داخل هارد کامپیوتر ذخیره کنید. البته نرم افزاری با نام wondershare نیز وجود دارد که با استفاده از این نرم افزار می توانید بک آپ حرفه از تمام اطلاعات داخل گوشی خود بگیرید.
کارشناسان این شرکت با توجه به تجربه کاری بالا در خدمت رسانی به شنا آمده می باشند و اگر هرگونه مشکلی و کمک نیاز داشیتد در اسرع وقت در خدمت شما خواهند بود.

 • برای مشکلات کامپیوتری خود با بخش رایانه کمک مرکز امداد رایانه تماس بگیرید

  برای مطرح نمودن سوالات موبایلی خود با موبایل کمک تماس بگیرید

ساعات کارکرد موبایل کمک

این مرکز موبایل کمک به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و اگر نیاز به تعمیر گوشی خود چه به صورت سخت افزاری و چه نرم افزاری داشتید می توانید با مراجعه به شرکت تعمیر آن را به همکاران ما بسپارید.
یکی از ممواردی که بسیاری از مشترکین در ان مورد از ما کمک طلب می کنند مشکل ویروسی شدن گوشی موبایل و آمدن تبلیغات برای مروگرهای گوشی و یا در اپلیکیشن تلگرام می باشد. این مورد را ححتما در استفاده از گوشی موبایل خود در نظر بگیرید که به هیچ عنوان برنامه هایی که را از منبع موثقی صادر نشده اند نصب نکنید علت این مورد این می باشد که در کدنویسی این برنامه ها کدهای تبلغاتی قرار داده شده است که به محض نصب این برنامه روی گوشی موبایل شما نصب می شود و به صورت آزار دهنده برای شما مشکل به وجود می آورند.
اگر گوشی موبایل شما نیاز به تعمیر سخت افزاری داشت نیز می توانید با کمک همکاران ما این مشکل را مرتفع کنید و این امکان وجود که در محل خود شما نیز بتوان این مشکل را برطرف نمود.

خدمات گوشی اپل در موبایل کمک

اگر برای گوشی موبایل اپل کمک لازم داشتید نیز در بخش موبایل کمک همکاران ما امده هستد مشکل گوشی آیفون شما را حل کنند. در صورتیکه برای اپ آی دی شما مشکلی به وجود آمده است و یا اینکه هنوز اپل آی دی تهیه نکرده اید می توانید با مطرح نمودن این مشکل از کارشناسان امداد موبایل کمک بگیرید.
در انتها هرگونه شگایت و اعتراضی نسبت به خدمات شرکت ما داشتید می توانید با تماس با شماره ها شرکت در بخش پشتیبانی مورد خود را مطرح کنید.

فلش کردن گوشی خود را به موبایل کمک بسپارید

یکی از خدماتی که بسیار مهم می باشد و بسیار مورد استفاده می باشد خدمات فلش کرن گوشیها می باشند کارشناسان شرکت موبایل کمک آماده ارائه این خدمات به صورت غیر حضوری می باشند که می توانید با مطرح نمودن مشکل خود در صورتیکه موبایل شما نیاز به فلش دارد اینکار را به همکاران ما بسپارید. در بخش فلش گوشی موبایل کمک جدیدترین رام ها روی گوشی شما نصب میگردد.

 

در صورتیکه دارای سایت وردپرسی می باشید و نیاز به خدمات آنلاین وردپرسی دارید می توانید به صفحه پشتیبانی وردپرس مراجعه نمایید و سوالات خود را در زمینه مشکلات وردپرس از همکاران ما بپرسید.

همچنین در صورتیکه نیاز به پشتیبانی اپل – پشتیبانی آیفون دارید به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

30 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Go to the site https://www.pixiv.net/

  پاسخ
 • Приглашаем Вас посетить сайт СССР сообразно адресу https://ussr.website для подробнее узнать о юридических основаниях существования союза и о часть вдруг безотлагательно советские граждане отстаивают приманка права.

  پاسخ
 • GENETICS: Burmese x OG Kush YIELD: 400gr+ p.s.m. HEIGHT: 100cm FLOWERING TIME: 9 weeks TASTE: Earthy / Woody / Piney EFFECTS: Relaxed / Happy / Uplifting High / Euphoric MEDICINAL CONDITIONS: Stress / Depression / Insomnia / Lack of Appetite.
  Grow boxes and cabinets can either be soil-based or hydroponics. Some grow cabinets have an air-conditioning system that helps keep temperatures relatively low as well as control the emission of carbon dioxide to the surrounding. A carbon filter feature helps to actively clean the air and prevents bad odor from escaping to the surrounding areas. Cylinder filters are available in different heights and diameters. A ventilation system is ideal for proper circulation of air to control humidity and temperature conditions. They include an induct fan, a rotating fan, and a light hood cooling fan. The lighting system allows for control of seasons and boosts energy uptake over the natural light like the sun. Various light options are used such as the Compact fluorescent bulb, high-intensity discharge lamps, light-emitting diodes bulbs, and metal halide lamps. The hydroponic systems are used to grow plants in nutrient-rich solutions and to boost the nutrients uptake with better yields and growth rates overgrowing in the soil. The systems can include deep water culture, aeroponics, drip irrigation, EBB & Flow systems, and floater and wicker systems. Carbon dioxide systems are used for control of carbon dioxide levels to improve the photosynthesis rates. There are cans that gradually release it and are absolutely disposable and a tank system that slowly releases carbon dioxide from a tank at a set rate The water filtering system is used to clean the nutrient solution so as to get rid of particles that could damage the plants or the hydroponic system. There are various types of inline filters and filtering systems that are placed in the nutrient solution.
  Copyright 2017 Cannafo. All rights reserved.
  https://ukcannabiskings.com/deep-blue-strain/
  https://ukcannabiskings.com/jack-herer-strain-cartridge/
  https://ukcannabiskings.com/silver-lotus-strain/
  CBD Crack Cannabis Seeds from FastBuds. /Regular seeds.

  پاسخ
 • Не менее 200 сотрудников Google и других отделений компании Alphabet Inc . организовали профсоюз для отделений в США и Канаде, опираясь на опыт протестов по улучшению условий труда и деловой практики, но не добившись необходимой поддержки заставить технологического гиганта приступить к переговорам. Кара Сильверстайн, директор по работе с персоналом в Google, заявила, что компания поддерживает «защиту трудовых прав» своих сотрудников и «не прекратит напрямую взаимодействовать со своими сотрудниками». Согласно трудовому законодательству , Alphabet может игнорировать требования требования профсоюза до тех пор, пока его не поддержит основная масса сотрудников.
  Тем не менее, заместитель председателя профсоюза Alphabet, сказал, что незначительная часть рабочей силы в последние годы успешно протестовала за соблюдение справедливости на рабочем месте и моральных норм ведения бизнеса. Что побудило Google ввести иную политику в отношении расследований на рабочих местах.
  Информация предоставлена информационным агенством Тех обслуживание АВТО.

  پاسخ
 • محمد شریفی
  3 بهمن 1398 12:37 ق.ظ

  سلام
  یه سوال دارم خدمتتون
  برنامه ی samsung max که برای مدیریت اینترنت وای فای و گوشی هست و اینترنت برخی برنامه هایی رو ک بخوای رو محدود میکنه و مصرف حجم اینترنت رو کاهش میده رو گوشیم هست ولی وقتی فعالش میکنم مثه اینه که کلا نتم قطع میشه و مثلا اینستام پیامای جدید ش نمیاد و واتس آپم همینطور و …
  اگه برا کاهش مصرف اینترنته پس چرا نت رو قطع میکنه؟
  یا تنظیماتی داره که من اشتباه تنظیمش میکنم؟
  من نمیخام نتم قطع بشه بلکه میخام مصرف حجمم کمتر بشه و تو توضیحات سامسونگ مکس همینو نوشته
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستیدممنونم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من گوشیم a70 هست الان حدود یه هفتس که گوشیم آلارم میده Usb متصل شد و قطع شد از چند نفر پرسیدم گفتن که پورتت رطوبت گرفته گذاشتم یک روز توی برنج فرقی نکرد راستی صفحه هم خاموش نمیشه دکمه پاور رو که میزنم دوباره روشن میشه مشکل شارژ شدن گوشی ندارم گوشی هم ریست کردم نشد
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشيد، ميخواستم بدونم ليست بلوتوث آيفون بر چه اساسي الويت بندي ميشه!؟ ممنون

  پاسخ
 • سلام خسته نباشيد ببخشيد ، ليست پلوتوث آيفون بر چه اساسي الويت بندي ميشه!؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  گوشیم آیفون8 هست، در قسمت mile یکی از gmailهامو پاک کردم، الان هرچی میخوام یک اکانت جدید اضافه کنم اجازه نمیده و یهو از gmail خارج میشه

  پاسخ
 • سلام گوشیم سامسونگ j4 ;حافظه اش رو اشتباه ی پاک کردم وعکسام پاک شد چطوری ریکاوری کنم لطفا راهنمایی کنید خیلی حیاتی هست برام دکتر فون رو امتحان کردم برنگردوند عکسی

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب من ۴روز پیش ایفون ۷ خردیم و روز اول باتری health ۹۹٪ بود امروز چک کردم ۹۸٪ شده ایا مشکلی دارد ؟ باید چیکار کنم ؟ ۲بار تا ۱۰۰٪ شارژ کردم و ۱بار ۹۸٪ از شارژ کشیدم

  پاسخ
  • از نظر فنی مشکلی نداره نگران نباشید ولی باز برای این که نگرانی خودتونو کم کنید به یه تعمیر کار نشون بدین ولی بازم هم می گم مشکلی نداره عادی هست

   پاسخ
   • علی رمضانی
    22 آذر 1398 1:27 ب.ظ

    سلام ببخشید آیا می‌شود با داشتن رمز عبور آیفون شخصی دیگر آن را از راه دور هک کرد ؟

    پاسخ
  • محمد مهرابی
   5 آبان 1398 9:04 ب.ظ

   سلام و با تشکر از شما
   من خیلی وقته با باتری گوشیم مشکلی دارم مشکلم اینه که گوشی آیفون من درصد سلامت باتریش روی 79% هستش ولی شارژ خالی میکنه یعنی اینکه من گوشیم رو حالت پرواز که میزارم اگه 100%باشه صبح که بیدار میشم روی 50% هستش با اینکه رو حالت پرواز هستش گاها اگه رو پرواز هم نباشه صبح که بیدار میشم میبینم خاموشه آیا مشکل از باتری هستش یا ایراد سخت افزاری؟!
   گوشی من مدلش 6s هستش…
   البته ناگفته نمونه من خیلی وقت پیش با شارژر فندکی ماشین خیلی شارژش میکردم آیا دلیلش این میشه!؟

   پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  من گوشی imet دارم
  من وقتی شارژ میزنم عکس باطری در حالت خاموش بودن رو صفحه نمایان میشود مثلا 57 درصد باطری دارد و چند ثانیه نمایش میدهد بعد شروع به شارژ شدن گوشی میشود و وقتی که کلید پاور را رونش میکنم تصویر نمیادی اما صدای آمدن بالای گوشی از گوشی خارج میشود یعنی روشن میشه اما تصویر نمیاد مشکل از چی میتونه باشه باطری هم تعویض کردم باز بالا میاد صدا میاد اما تصویر نیست . و وقتی باطری در میارم میزارم باطری سر جاش شارژرو وصل میکنم اما تصویر اطری نمیان میشود . ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ
 • سلام عزیز مشاوره دقیقه ای چه قدر هست؟ گرونه خیلی به نظرم

  پاسخ
 • سلام گوشیهای انروید نرم افزاری برای ضبط مکالمتات داره؟

  پاسخ
 • با سلام
  مشکلی که برا گوشیم به وجود اومده بود بدین شرحه که یه سری نرم افزار پشت یر هم نصب کردم که گویا با نسخه نرم افزار موبایلم همخونی نداشتند و در کل باعث شدند که قسمت اجرا کننده صفحه اصلی گوشیم به مشکل بخوره و وقتی ریستارت کردم دیگه روشن نشد ولی خودم تونستم فلشش کنم حالا تمام اطلاعاتم پاک شده ، میخواستم بدونم امکان باز گردانی اطلاعات داخلی گوشی مثل contacts و یا دفترچه یادداشت هست یا نه؟ چون تو سایتا خیلی دنبالش گشتم ولی آخر نشد بازیابیشون کنم.
  ممنون

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:22 ب.ظ

   امکانش خیلی کمه با نرم افزار دکتر فون تست کنید البته گوشیتون باید روت باشه.

   پاسخ
   • محدثه قلیپور
    21 تیر 1399 1:53 ب.ظ

    سلام من اپل۵معمولی دارم اینستاگرام روش نصب نمیشه بایدچیکارکنم؟

    پاسخ
 • با سلام.قیمت گوشی s9 رو میخواستم برام بگید چه قدر هست؟

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:25 ب.ظ

   تو قسمت فروش گوشی متاسفانه فعالیت نداریم ما.

   پاسخ
  • باسلام و احترام
   ممنون ميشم به سوالم پاسخ بدين :
   من آيپد اير دارم كه مقدار حافظه مصرف شده رو ١١.٥ گيگ و فضاي ازاد رو ٠.٥ گيگ ميزنه در حاليكه من تمامي حجم برنامه ها رو در manage use كه جمع ميزنم به ٤ گيگ هم نميرسه و اين مشكل باعث شده كه ios رو كه فضاي بيش ال ٢ گيگ لازم داره رو نتونم آپديت كنم ، به هر كسي از دوستان كه هم نشون ميدم تعجب ميكنن
   ممنون از شما

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید.
  در مورد شبکه هم راهنمایی می کنید؟ می خواستم بدونم چطور میشه فایل هارو به اشتراک گذاشت؟

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   21 آبان 1397 5:26 ب.ظ

   تماس بگیرید لطفا شما خیلی مفصل هست.

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید من گوشیم a70 هست الان حدود یه هفتس که گوشیم آلارم میده Usb متصل شد و قطع شد از چند نفر پرسیدم گفتن که پورتت رطوبت گرفته گذاشتم یک روز توی برنج فرقی نکرد راستی صفحه هم خاموش نمیشه دکمه پاور رو که میزنم دوباره روشن میشه مشکل شارژ شدن گوشی ندارم گوشی هم ریست کردم نشد
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

    پاسخ
 • سلام در مورد گوشی اپل هم میتونم بپرسم؟ الان اپل آی دی رو چه طوری باید بسازم و ساخته شدش رو چند میفروشید شما؟

  پاسخ
  • امیر سخن صفت
   19 آبان 1397 1:33 ب.ظ

   ما فعلا برای فروش موجود نداریم متاسفانه ولی تماس بگیرید شرکت همکارا راهنمایی میکنن چه جوری بسازید

   پاسخ
   • باسلام مجدد
    آقاي صفت عزيز
    من تو كامنهاي زير در مورد مشكلم كه در مورد حافظه آيپدم بود و بيشتر از مقادير مصرفي رو نشون ميداد سوال كردم
    لطفا راهنمايي كنيد

    باتشكر مجدد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Easysoftonic