نسخه تحت وب شاد

فهرست مطالب

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

نسخه تحت وب شاد را میشناسید؟ با شروع سال تحصیلی جدید و مجازی بودن آموزش به روال سال گذشته، دانش آموزان همچنان برای درس خواندن باید از نرم افزار شاد استفاده کنند و این نرم افزار تنها نرم افزار رسمی میباشد. اما با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان دسترسی به گوشی موبایل برای نصب نرم افزار شاد ندارند چه میتوان کرد؟ آیا شاد بر روی کامپیوتر قابل نصب است؟

نرم افزار شاد آموزش و پرورش برای کامپیوتر

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به گوشی هوشمند دسترسی ندارید و میخواهید از نرم افزار شاد استفاده کنید، باید بگوییم که اینکار به راحتی امکان پذیر است. بر خلاف گفته برخی از افراد که نرم افزار شاد بر روی کامپیوتر قابل نصب نیست باید عرض کنیم شما میتوانید به سادگی با یک کامپیوتر یا لپ تاپ از شاد استفاده کنید. حتی تفاوتی ندارد که سیستم عامل دستگاه شما چه باشد. در ادامه نحوه نصب شاد بر روی کامپیوتر را برای شما توضیح خواهیم داد.

نسخه تحت وب نرم افزار برای کامپیوتر چیست؟

شاید بسیاری از دانش آموزان و حتی اولیای ایشان ندانند که منظور از نسخه وب نرم افزار چیست. برخی از نرم افزارها علی الخصوص نرم افزار های پیام رسان و اجتماعی برای سهولت در استفاده و ساپورت تمامی سیستم عامل ها و دستگاه ها نسخه ای از نرم افزار خود را بر بستر فضای وب یا همان اینترنت طراحی و اجرا میکنند. به این نسخه از نرم افزار ها نسخه وب میگویند.

نسخه تحت وب هر نرم افزاری از طریق یک آدرس اینترنتی قابل دسترسی است و در اولین اجرا در مرورگر بر روی دستگاه کاربر نصب میگردد و برای دفعات بعدی قابل استفاده است. از مزیت های نسخه وب میتوان به عدم محدودیت دستگاه ها برای اجرا و سرعت بالای آن اشاره کرد. در اصل این نسخه از نرم افزارها بر روی تمامی دستگاه ها با هر مشخصات فنی و صفحه نمایشی میتوانند اجرا شوند.

روش استفاده از نسخه تحت وب نرم افزار شاد

در بخش قبلی به توضیح نسخه تحت وب هر نرم افزار و مزیت های آن پرداختیم. اما در این قسمت به نحوه استفاده از نسخه تحت وب نرم افزار شاد بر روی کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری میپردازیم. همانطور که گفتیم برای استفاده از نسخه تحت وب هر نرم افزار باید از آدرس اینترنتی آن استفاده کنیم. برای اینکار پس از بازکردن مرورگر آدرس “www.web.shad.ir” را باز کنید و یا روی این لینک “نسخه تحت وب شاد” کلیک کنید.

شاد برای کامپیوتر وجود دارد؟ نسخه تحت وب شاد چیست؟

پس از بازکردن لینک با صفحه ای منند تصویر بالا روبرو میشوید. در این صفحه شماره تلفنی که میخواهید با آن از شاد استفاده کنید وارد کرده و دکمه مرحله بعد را میزنید. در صفحه بعدی کد تاییدی که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است را وارد میکنید. پس از آن میتوانید از تمام امکانات نرم افزار شاد در کامپیوتر استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

روش های تماس با امداد رایانه

آخرین نوشته ها

دسته بندی نوشته ها