هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

Help improve Google Translate for refugees & volunteers
Translate
A +
A-
استراتژی های عملی برای افزایش امنیت سایبر شرکت شما
توسط لری آلتون
نگاهی به اطراف شما نگاه و آن را کاملا آشکار است که تهدیدات سایبری در تمام زمان بالا می باشد. با این حال، ما احتمالا به عقب نگاه پنج سال از هم اکنون و می گویند، “این روزهای خوب بود.« حملات سایبری را در حال افزایش در سرعت باور نکردنی و در حال حاضر هم برای صاحبان کسب و کار و متخصصان فناوری اطلاعات به حفاظت از سازمان خود را اگر آنها می خواهند جلوگیری از فاجعه.
افزایش جرایم سایبر
از آنجا که به هزاره سوم، یک چشم انداز مثبت باور نکردنی در جرایم اینترنتی وجود داشته است. در حالی که کل گزارش آسیب تنها 17.8 میلیون $ در سال 2001 بود، این تعداد به 800490000 $ در سال 2014. افزایش یافت بخش بزرگی از این افزایش در طول این دوره از سه یا چهار سال گذشته رخ داده است. از سال 2011 تا سال 2014، افزایش خسارت جرایم اینترنتی به خوبی بیش از 300 میلیون $.
در حالی که همه در معرض خطر است، کسب و کارهای کوچک به ویژه به حملات آسیب پذیر است. این ممکن است عجیب به نظر برسد – از آنجا که شرکت های بزرگ داده بسیار بیشتر و اطلاعات – اما جودی Westby، مدیر عامل شرکت جهانی سایبر خطر، اطمینان صاحبان کسب و کار که اندازه است که مهم ترین عامل که آن را به این حملات مخرب می آید.
“این داده ها که باعث می شود یک کسب و کار جذاب، نه اندازه است – به خصوص اگر آن داده خوشمزه، مانند بسیاری از مشتری اطلاعات تماس، اطلاعات کارت اعتباری، اطلاعات بهداشتی، یا مالکیت معنوی ارزشمند است،” Westby می گوید. از آنجا که کسب و کارهای کوچک تمایل دارند که اقدامات امنیتی کمتری در محل، آنها به اهداف آسان است.
استراتژی برای حمایت از شرکت شما

در صورتیکه هرگونه مشکل کامپیوتری دارید با رایانه کمک تماس بگیرید
بنابراین، چگونه می توانم به شما اطلاعات شرکت خود را محافظت و اطمینان حاصل شود هکرها قادر به سازش اطلاعات با ارزش خود را نه؟ خوب، در اینجا چند استراتژی و راهنمایی با توجه به ارزش:
سرمایه گذاری در گواهینامه های SSL. با وجود اهمیت آنها، بسیاری از صاحبان کسب و کار در گواهینامه های SSL ندارند؛ زیرا آنها نمی فهمید چه آنها هستند. این مایه تاسف است، از برخی از پاسخ گواهی اس اس ال “ستون فقرات اینترنت امن ما.” در معنای اولیه، این گواهی رمزگذاری اطلاعات حساس به طوری که تنها دریافت کننده در نظر گرفته شده می توانید آن را درک کنید. نسبتا صحبت کردن، گواهینامه های SSL نسبتا ارزان و می توانید تا حد زیادی افزایش شهرت و اعتبار وب سایت شما. آیا این جنبه از امنیت سایبری را نادیده بگیرد.
نیاز به احراز هویت دو عامل. اگر شما به دنبال یک راه عملی را به سرعت افزایش امنیت، در نظر نیاز به احراز هویت دو عامل برای ورود به حساب، برنامه های نرم افزاری و دستگاه است. احراز هویت دو عامل است که اساسا یک تکنیک است که نیاز کاربران را به دو طریق چک های امنیتی عبور قبل از دسترسی به یک حساب کاربری. این می تواند تفاوت بین یک نقض امنیتی بزرگ و ناراحتی جزئی باشد.
امنیت لایه. بسیاری از شرکت ها به اشتباه با تلاش برای استفاده از یک الگوی واحدی برای همه رویکرد به امنیت است. به عبارت دیگر، هر نوع حساب، برنامه و منابع توسط همان سطح از امنیت محافظت می شود. این بسیار خطرناک است. پس از همه، دولت کاخ سفید با سیستم زنگ خطر یکسان استفاده می کنید برای محافظت از خانه خود را، که آنها را محافظت نمی کند؟ فعالیت های مختلف برای سطوح مختلف امنیت پاسخ. با توجه به رویکرد لایه بندی شده اجازه می دهد تا به شما برای مقابله با هر نمونه های منحصر به فرد به شما به عنوان مناسب بدانند.
استخدام افراد مناسب. در نهایت، آیا ارزش حق مردم دست کم نگیرید. حرفه ای IT ماهر می تواند تفاوت میان امنیت متوسط ​​که به راحتی می توانید نفوذ شود، و امنیت محکم که قادر به ایستادن در برابر تهدیدات عمده خارج کند. شما همچنین باید در مورد یکپارچگی فکر می کنم زمانی که استخدام. هکرها شناخته شده اند به مطرح به عنوان حرفه ای آن را فقط به دست آوردن دسترسی به اطلاعات خصوصی شرکت های بزرگ. استفاده از سر خود هنگام استخدام و هرگز ارزش شهود خود را.
امنیت سایبر را اولویت
در سال 2015 و فراتر از آن، امنیت سایبری بسیار مهم است. تعداد حملات روز به روز افزایش می یابد و این مهم را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به طور یکسان برای تقویت نقاط ضعف و افزایش اقدامات حفاظتی. هنگامی که پرداختن به مسائل شرکت خود را، نگه داشتن این راهنمایی و استراتژی در ذهن است.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder
Turn off instant translationAbout Google TranslateMobileCommunityPrivacy & TermsHelpSend feedback
مشکلات رایانه ای
سوالات رایانه ای
پاسخگویی به سوالات رایانه ای

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست