رم یا حافظه جانبی|سوالات و مشکلات رایانه ای

  1. خانه
  2. مشکلات نرم افزار
  3. رم یا حافظه جانبی|سوالات و مشکلات رایانه ای

هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

مشکلات کامپیوتری|مشکلات سخت افزاری|رم کامپیوتر

رم یا حافظه جانبی

RAM (حافظه با دسترسی تصادفی) محل در یک کامپیوتر که در آن سیستم عامل، برنامه های کاربردی، و داده های مورد استفاده نگهداری می شوند به طوری که آنها می تواند به سرعت پردازنده کامپیوتر رسیده است. RAM بسیار سریعتر به خواندن از و نوشتن از انواع دیگر از ذخیره سازی در یک کامپیوتر، هارد دیسک، فلاپی دیسک، و CD-ROM. با این حال، داده ها از حافظه باقی می ماند وجود دارد تنها به عنوان زمانی که کامپیوتر شما در حال اجرا است. هنگامی که شما را کامپیوتر خاموش، RAM از دست می دهد اطلاعات خود را. هنگامی که شما کامپیوتر خود را دوباره، سیستم عامل و فایل های دیگر یک بار دیگر به حافظه بارگذاری شده، معمولا از دیسک سخت شما.
رم را می توان به حافظه کوتاه مدت فرد و هارد دیسک به حافظه بلند مدت در مقایسه با. حافظه کوتاه مدت در کار در دست تمرکز می کند، اما تنها می توانید نگه دارید تا حقایق بسیاری در نظر در یک زمان. اگر حافظه کوتاه مدت را پر می کند، مغز شما گاهی اوقات قادر به آن را تازه از حقایق ذخیره شده در حافظه بلند مدت است. یک کامپیوتر نیز کار می کند در این راه. اگر رم را پر می کند، پردازنده نیاز به طور مستمر به هارد دیسک رفتن به overlay داده های قدیمی در رم با جدید، کم کردن سرعت عملیات کامپیوتر. بر خلاف هارد دیسک است که می تواند به طور کامل کامل از داده ها تبدیل به طوری که آن را نمی خواهد قبول هر بیشتر، رم هرگز از حافظه اجرا می شود. آن را نگه می هستند، اما بسیار آهسته تر از شما ممکن است بخواهید آن را به.
مشکلات رایانه ای
سوالات رایانه ای
پاسخگویی به سوالات رایانه ای
مشکلات کامپیوتری 

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست