امداد رایانه رشت

منتشرشده توسط admin در تاریخ

رفع مشکلات مربوط به نرم افزار های رایانه ای در این مرکز انجام میگیرد . نرم افزار های گوناگون رایانه در حال حاضر در اکثر سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرد از جمله این نرم افزار های پرکاربرد می توان به نرم افزار آفیس اشاره نمود این نرم افزار یکی از نرم افزار های اداری می باشد که در اکثر اداره جات مورد استفاده قار می گیرد. اگر هرگونه مشکل در مورد نرم افزارهای اکسل – آفیس – اکسس – پاورپوینت و مابقی نرم افزار ها دارید می توانید با مرکز رایانه کمک رشت تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. این مرکز که یکی از بخش های شرکت پشتیبان رایانه می باشد دارای کارشناسان مجرب در زمینه مشکلات رایانه ای است.

 

از جمله مشکلاتی که در این مرکز به آن رسیدگی می شود مشکلا مربوط به مک بوک ها می باشد. مک بوک با توجه به سیستم عامل خاصی که دارند معمولا مشکلات خاص خود را نیز پیدا می کنند و در صورتیکه از این سیستم عامل استفاده می کنید می توانید سوالات خحود را از ما بپرسید.

از دیگر خدمات این شعبه مراجعه حضوری مشترکین می باشد در صورتیک کاپیوتر و یا نوت بوک شما مشکل دارد می توانید به مرکز ما مراجعه کنید و تعمیر آنها را به ما بسپارید

اگر تلفن همراه شما چه با سیستم عامل اندروید و یا چه با سیستم عامل ios مشکلی دارد نیز همکاران ما در قسمت موبایل آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشندو

در صورتیکه درخواتست اعزام کارشناس داشته باشید نیز می توانید با پر کردن فرم تماس با در سایت www.123pc.ir  از شرکت ما درخواست کارشناس کنید تا  در اسرع وقت به محل شما بیایند و مشکل شما را حل کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *