هم اکنون تمامی کارشناسان امداد رایانه آنلاین میباشند. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

سرور roomThere هیچ انکار است که زیرساخت های hyperconverged است سخت به چشم پوشی از روند در حال حاضر، وعده به طور چشمگیری تغییر زیرساخت های مرکز اطلاعات راه تهیه شده است، مستقر، و اداره می شود.
اما، مانند بسیاری از فن آوری جدید، شک و تردید باقی می ماند، و متخصصان فناوری سوال که آیا تکنولوژی می تواند به اعتیاد به مواد مخدره آن زندگی می کنند. برای پاسخ به این سوالات، SimpliVity همکاری با ActualTech رسانه به بررسی بیش از 500 حرفه ای فن آوری و اعضای مدیریت سازمانی برای ارزیابی درک خود را از صنعت hyperconverged.
اول، اجازه دهید رد گم کردن و تعریف “زیرساخت های hyperconverged.” این فن آوری های نوآورانه اجازه اقتصاد مانند ابر برای مراکز داده بدون افت کارایی، قابلیت اطمینان، و یا در دسترس بودن، اجازه می دهد بزودی به دیدن بهبود بهره وری عملیاتی، مقیاس پذیری، زمان استقرار شتاب، و کاهش هزینه.
ماده مهمان توسط Jesse سنت لوران، VP استراتژی محصول، SimpliVity
چرا وعده hyperconvergence مفید باشد به کوچک و متوسط ​​کسب و کار (SMB ها)؟ با توجه به پژوهشی از آبردین گروه، 42 درصد از موسسات کوچک و متوسط ​​گزارش زیرساخت های پیری به عنوان بالا چالش IT خود را. با استفاده از این در ذهن، ما کوچک، بازار متوسط، و شرکت های شرکت های بزرگ در درجه اول در شمال امریکا و اروپا مورد بررسی، به دنبال درک که چگونه به خوبی انتظارات hyperconvergence در حال ملاقات با واقعیت. در اینجا سه ​​سوال این نظرسنجی به دنبال پاسخ هستند.
آیا زیرساخت های hyperconverged به طور گسترده ای تنها در مورد VDI پذیرفته، و یا هنوز؟
با زیرساخت های hyperconverged، برخی از فروشندگان کردن با تمرکز بر مجازی سازی دسکتاپ زیرساخت (VDI) آغاز شده است، اما این تنها مورد استفاده از آن نیست.

در صورتیکه هرگونه مشکل کامپیوتری دارید با رایانه کمک تماس بگیرید
فن آوری جوان است، با تنها 24 درصد از پاسخ دهندگان گزارش داد که آنها را به یک زیرساخت hyperconverged در محل. گفت که، بیش از نیمی (54 درصد) از کسانی که در حال حاضر به تصویب رسید گزارش نظر دارد برای استقرار زیرساخت های hyperconverged در 24 تا 36 ماه آینده. اکثریت کسانی که در شرکت های برنامه ریزی برای اتخاذ شرکت های بزرگ هستند.
با توجه به اینکه زیرساخت های hyperconverged هنوز یک “خانواده” مدت در آن نیست، کسانی که هنوز به اتخاذ آن استناد چالش های بی شمار برای استقرار. دلایل بالا هیچ ربطی به با تکنولوژی به خودی خود، بلکه با چرخه کسب و کار و عدم وجود هر گونه نیاز در حال حاضر به بررسی مجدد عملیات مرکز داده. به عنوان مثال، پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش داد که خود را “راه حل در حال حاضر خوب کار می کند،” و یا که آنها “به تازگی به روز زیرساخت ها است.” داستان کوتاه مدت، این بازار است که هنوز هم نیاز به تلاش آموزش و توسعه جامع است.
در حال حاضر، تصویب hyperconverged تنها در نظر گرفتن قوی است که مرکز داده چرخه تازه حدود آمده است. با توجه به این، متخصصان IT توصیه مزایای بالقوه hyperconvergence به طور مستمر وزن، به خصوص وقتی که می آید زمان برای ارتقاء مرکز داده. از جمله ارتقاء توانید آن را با یک نقطه متمرکز از ورود برای کار با تصویب hyperconverged آغاز شده فراهم می کند، و این نوع از تمرکز به یک رویکرد RIP و جایگزین ارجح است.
چگونه بازی زیرساخت به بالا اولویت IT شرکت من hyperconverged؟
تقریبا نیمی (45 درصد) از همه پاسخ دهندگان استناد بهبود داده ها پشتیبان گیری، بازیابی، و تداوم کسب و کار به عنوان اولویت های IT، به احتمال زیاد به دلیل مشکلات آشکار حفظ داده و خارج از ساختمان در امروز پویا، متنوع، و همیشه در مرکز اطلاعات.
بهبود بهره وری عملیاتی است دوم در فهرست اولویت (ذکر شده توسط 43 درصد از پاسخ دهندگان)، به عنوان آن یک اندازه گیری از توانایی آن برای رسیدن به اهداف خود با حداقل تخصیص منابع اجرا نرخ (مانند زمان، کارکنان، و بودجه) است.
اولویت کمتر هنوز هم در رادار پاسخ دهندگان تاکید بر سازمان از SHIFT IT در حال ساخت به نوسازی زیرساخت، از جمله VDI و افزایش استفاده از مجازی سازی سرور و خدمات در زیرساخت های ابر. این اولویت ها به راحتی می توان با زیرساخت های مناسب در محل شده است.
هنگامی که شرکت وارد کردن داده چرخه تازه مرکز و حرفه ای IT فکر می کنم به اولویت های IT خود را بالا، hyperconvergence یک گزینه قابل دوام به دلیل آن طراحی شده است، تحویل، و پشتیبانی شده توسط یک فروشنده واحد می شود. می توانید از متخصصان فناوری اطلاعات در نتیجه منابع سنگدانه ها و ماشین های مجازی در داخل و در مراکز داده با سهولت از طریق یک رابط مدیریت واحد. hyperconvergence واقعی بیش از حد کارآمد است، به این معنی منابع به هدر نمی رود و با یکدیگر در تضاد نیست.
از آنجا که hyperconvergence است ظرفیت رسیدگی به بسیاری از موارد در لیست اولویت (از جمله حفاظت از داده ها)، آن را فراهم IT حرفه ای با فرصت در نظر گرفتن نیازهای خود را بطور همه جانبه، به جای بررسی خدمات مرکز داده ها و منابع به صورت جداگانه.
ادغام مراکز داده در نظر گرفتن مهم آن است. چگونه hyperconvergence کمک کند؟
دوازده درصد از کسانی که با توجه به زیرساخت hyperconverged شناسایی تثبیت مرکز داده به عنوان راننده اصلی خود است. در واقع، تثبیت مرکز داده به عنوان یک اولویت قابل توجهی با 25 درصد از پاسخ دهندگان شرکت های بزرگ نشان می دهد آن را به عنوان حیاتی است.
تثبیت مرکز داده اجازه می دهد تا آن را به منظور کاهش هزینه و / یا بهبود بازده عملیاتی. هنگامی که تحکیم مرکز داده، متخصصان IT باید یک رویکرد کل هزینه از مالکیت را، با انجام این کار، آنها ممکن است دریابید که زیرساخت hyperconverged ممکن است مقرون به صرفه تر یک بار صرفه جویی و بهبود بهره وری عملیاتی در عامل.
هر گونه سوال بیشتر؟
بنابراین، به تمام منتقدان خارج وجود دارد، آیا این سوالات خود در مورد instrastructure hyperconverged پاسخ خواهد داد؟ در حالی که این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی است، زیرساخت hyperconverged است زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و انتظارات، در بیشتر قسمت ها، ملاقات واقعیت. استقرار انتظار می رود افزایش سرعت به عنوان فروشندگان بیشتر جریان اصلی وارد بازار – فروشندگان هستند که به خوبی مورد اعتماد و اعتبار اضافه کردن به مفهوم فن آوری است.
مشکلات رایانه ای
سوالات رایانه ای
پاسخگویی به سوالات رایانه ای 

ارسال پرسش

در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر و دریافت کد پیگیری پاسخ آن را از کارشناسان امداد رایانه دریافت کنید

 

شماره وارد شده خصوصی خواهد ماند و برای ارتباط با شما استفاده میشود.

فهرست