نحوه ثبت نام در سامانه ثنا

ثبت نام

فهرست مطالب

به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره در زمینه ثبت نام در سامانه ثنا 

سامانه ثنا که متعلق به قوه قضاییه می باشد جهت انجام امور مربوط به شکایات و پیگیری احکام صادره توسط دادگستری و سهولت مراجعین و کاهش خطاها راه اندازی شده است. شما حتما باید برای امور موبوط به شکایات مراحل مربوط به ثبت نام در سامانه ثنا را انجام دهید. ثبت نام در این سامانه دارای دو مرحله کاری می باشد که این امکان وجود دارد مرحله اول ثبت نام توسط خود شما انجام شود و بعد از ثبت نام اینترنتی باید به صورت حوضری به دفاتر قوه قضاییه رفته و مدارک خود را تحویل دهید.

تماس جهت مشاوره: 545 0 909 907

برای مشکلات کامپیوتری خود با بخش رایانه کمک مرکز امداد رایانه تماس بگیرید

برای مطرح نمودن سوالات موبایلی خود با موبایل کمک تماس بگیرید

 

مشکلات سایت ثنا برای ثبت نام  و مراحل انجام ثبت اینترنتی سامانه قوه قضائیه خیلی سخت نمی باشد و شما می توانید با کمک همکاران ما در شرکت امداد رایانه این موارد را انجام دهید.

مراحل ثبت نام در سامانه ثنا:

1- ورود به سامانه ثبت نام ثنا از طریقه لینک

بعد از ورود با صفحه زیر مواجه می شوید و در صورتی که شخص حقیقی هستید، بر روی ثبت نام شخص حقیقی کلیک کنید.

ثبت نام

2- در این مرحله با صفحه زیر مواجه می شوید که باید اطلاعات خود را اعم از کد ملی، تاریخ تولد و شماره سریال شناسنامه وارد کنید.

ثبت نام

در این مرحله توافق نامه‌ دریافت حساب کاربری برایتان نمایش داده می‌شود. بعد از مطالعه دقیق شرایط، با زدن دکمه تایید وارد صفحه مشخصات شناسنامه‌ای شبیه به تصویر زیر می‌شود. اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و دکمه مرحله‌ی بعد را بزنید.

3- در مراحل بعدی با صفحات زیر روبرو می شویم که اطلاعات خواسته شده را وارد می کنیم.

ثبت نام

ثبت نام

ثبت نام

در نهایت پیامی مشابه تصویر زیر به شما نشان داده می‌شود که نشان دهده اتمام فرآیند پیش ثبت نام در سامانه ثنا است.

ثبت نام

جهت اخذ امضا و احراز هویت، با به همراه داشتن کارت ملی و شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید، به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نمایید. در شهرستان هایی که دفتر خدمات قضایی ندارند می بایست به دادگستری حوزه قضایی مراجعه و شناسه کاربری و رمز عبور دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که شما حتما باید برای انجام امور دادگستری در این سامانه ثبت نام کنید و بعد از صدور احکام برای مشاهده حکم صادر شده به این سایت مراجعه کنید

در صورتیکه هنوز در سامانه قوه قضاییه و سایت ثنا ثبت نام نکرده اید می توانید جهت دریافت راهنمایی در زمینه نحوه ورود به سایت ثنا و ثبت نام در این سایت از طریق شماره  9092305460 (تهران) تماس بگیرید.

 خرید بسته مکالمه جهت تماس سراسری

همچنین این امکان وجود دارد که همکاران ما از طریق ریموت به سیستم شما وصل شده و مراحل ثبت نام در سایت ثنا را برای شما انجام دهند.

 آموزش مرتبط با نحوه پیگیری ابلاغیه را می توانید از طریق لینک فرا بگیرید.

در صورتیکه دارای سایت وردپرسی می باشید و نیاز به خدمات آنلاین وردپرسی دارید می توانید به صفحه پشتیبانی وردپرس مراجعه نمایید و سوالات خود را در زمینه مشکلات وردپرس از همکاران ما بپرسید

 

1 دیدگاه دربارهٔ «نحوه ثبت نام در سامانه ثنا»

  1. سلام وقت بخیر
    من ده روزه در سامانه ثبت ثنا ازطریق دفاتر ثبت نام کردم که این متن واسم اومده(شكوائيه شماره 1399220745116061 ارسالي از طريق سامانه خدمات قضائي به شعبه سوم دادياري دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان شوش ارجاع و با شماره پرونده 9909986162800107 و رمز شخصي 91411 ثبت گرديد)خاستم بدونم همچنان باید منتظر پیام بعدی باشم یا به دادگاه مراجعه کنم؟!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

روش های تماس با امداد رایانه

آخرین نوشته ها

دسته بندی نوشته ها